Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/htctby.org/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/htctby.org/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/htctby.org/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3684
Kadın Etkileşim Alanı | Kendin Olma Cesaretini Bul

Kadın Etkileşim Alanı Nedir?

Kadın Etkileşim Alanı, Kısaca KEA farklı yaştan farklı şehirlerden ve farklı kültürlerden bir çok kadının bir araya gelerek, ortak kadınlık problemleri üzerine konuştuğu bir alan. Eğitmenimiz Sara baherirad  eşliğinde halihazırda farkında olduğumuz meselelerin üzerinden renkli kalemlerle geçiyoruz. Hem dertleşiyoruz hemde bahanelerimizden sıyrılarak ileride neler yapabileceğimizi planlıyoruz.

Bunun için , kendi sınırlarınızdan ikili ilişkilerinize kadar geniş bir bağlamda; yöntemler, teknikler, paylaşımlar ve 6 ay boyunca süren bir dayanışma imkanı sunuyoruz.

Kadın Etkileşim Alanı Ne değildir?

Hiçbir şeyin tek başına kişisel kurtuluşumuz için yeterli olmadığını biliyoruz. Bu eğitimde ki uygulamaların hiçbirisi hayatınızı kökten değiştirmeyecek. Ancak kendiniz olma cesaretini içinizde bir yerlerde hissediyorsanız, bunun için çalışıyor ve değişimi kucaklamak konusunda istekliyseniz, oturumlarımızda ele aldıklarımız birer hatırlatma olacak. Evet, özgürlük ve değişim küçük bir kitapçıkla, bir eğitimle veya kitapla gelmeyecek. Bunlar bizim yoldaki araçlarımız, acil yardım çantalarımızın en önemli parçaları. Bu eğitimi Sizi seven ve size inanan kadınların bir yol hizmeti olarak görün.

Kadın Etkileşim Alanına Kaç Kişi Katılabilir ?

Gruplar etkileşim odaklı olduğu için, KEA’nın her bir oturumuna 10-15 kişinin katılması uygundur.

 

Kadın Etkileşim Alanından Ne elde edeceğim?

  • Sizin gibi kendine inanan bir çok kadınla yakından tanışma imkanı bulacaksınız. Birbirimizin hayat hikayelerine yakından bakarak kişisel anlamda zenginliğimizi arttırmış olacağız.
  • Depresyon, öfke, sevgi bağımlılığı gibi konulara kadın ekseninden bakarak güçleneceğiz.
  • KEA gruplarına özel yazılmış olan Acil Yardım Rehberini edinmiş olacaksınız.
  • Kendin Olma Cesaretini Bul Platformunun Ücretsiz Seminerlerinden faydalanma imkanına erişeceksiniz.

Kadın Etkileşim Alanının Prensipleri Nelerdir?

Gönüllülük: Katılım ve süreç boyunca paylaşımda bulunmak kişinin kendi insiyatifine bağlıdır. Bu konuda kimse zorlanmaz.

Gizlilik: Eğitim oturumlarında konuşulan her şey oturumun sınırları içinde kalır. Dışarıda bu konuda başkalarıyla konuşmayız. Katılım gösteren herkes bu kurala uymakla mükelleftir.

Saygı ve Kabul: Oturumlar boyunca her üye olduğu gibi kabul edilir ve yargılanmaz. Herkes saygıyı hak eder ve saygıyla muamele görür.

Eğitim Ücreti Ne kadar?

Haftada bir akşam 20.00-22.00 arası 4 oturum ve 6 ay boyunca ayda bir akşam 20.00-22.00 arası süpervizyon oturumları toplam 100 TL dir.

Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Aşağıda ki formu doldurursanız eğitime ön kaydınız yapılmış olur. Ödeme dekontunuzu mail adresimize gönderdiğinizde kesin kaydınız tamamlanır.